Ruime vrijstaande woning met grote loods te koop!
Deze woning met een vergund en verwarmd bijgebouw van ruim 100m² heeft alles voor u in petto.
Het huis werd in 2013 gelijkvloers volledig gerenoveerd. Denk hierbij maar aan vloeren, badkamer, keuken...
Ook op het vlak van energieprestaties is het huis aangepast. Zo werd er een hoogrendementsgasketel geplaatst, liggen er voor 6.000 WP zonnepanelen op het dak en is er recent nog een thuisbatterij geïnstalleerd.
Vanuit de inkomhal is er toegang richting het aparte toilet, het verdiep, de keuken en de grote leefruimte. De keuken, voorzien van alle nodige toestellen, alsook de leefruimte grenzen vervolgens aan de aangename veranda. Verder is er gelijkvloers nog een mooie badkamer met inloopdouche, alsook een inpandige garage met sectionale poort.
Op verdiep vinden we vervolgens drie slaapkamers terug. De master bedroom is voorzien van een ruime inloopdressing. Vervolgens vinden we boven ook nog een apart toilet en een tweede badkamer met bad terug.
Buiten is er vervolgens enorm veel ruimte. Zo is er een grote loods met alle voorzieningen en diverse mogelijkheden. Ook staat er nog een vrijstaande veranda (volledig voorzien van glazen schuifwanden) waar het aangenaam vertoeven is in de tussenseizoenen.
Dit alles ligt op een mooi geheel van 10a45ca. De elektrische keuring is conform de wetgeving en de EPC-score bedraagt 190 (label B).
Heeft u interesse?
Contacteer ons op 011 64 55 00 of info@vastgoedfransen.be.
| Adres: | Soetebeek 38 Oudsbergen |
| Vraagprijs: | € 539.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 1.045 m² |
| Bewoonbare opp.: | 207 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1993 |
| Renovatiejaar: | 2013 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 2 (3 plaatsen) |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Hardhout |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Airconditioning, Aardgas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Airco: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.045 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251210-0003754808-RES-1 |
| EPC Index: | 190,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 190,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 10/12/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |