U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Helaas, dit pand is verkocht

3940 Hechtel-eksel

Omschrijving

Deze bungalow gelegen in het groen (vergund om permanent te wonen) wordt verkocht!

De woning ligt op een perceel van 3a80ca, zeer mooi in het groen. Het is een woning gebouwd in 1964 en voorzien van veel ruimte gelijkvloers.

Bij het aankomen bij de woning, merken we direct de prachtige natuur. De woning heeft een zeer ruime leefruimte met aansluitend keuken. De ruimte kan zowel extra verwarmd als gekoeld worden met behulp van de recent geplaatste airco-unit. De keuken is voorzien van een vaatwasser, ruime koelkast en veel opbergruimtes, afgewerkt met een composieten werkblad. Er zijn drie slaapkamers en een badkamer. Deze woning kan u perfect omvormen naar uw wensen zodat u hier rustig kan wonen en genieten van een oase van rust en van de natuur.

Belangrijke renovaties:
- Ramen jaren 90
- Keuken en badkamer jaren 90
- Dak 2010
- Airco 2017
- Zonnepanelen (maar liefst 18 stuks)

Renovatieverplichting voor residentiële gebouwen is van toepassing. Meer info: https://energiesparen.be/renovatieverplichting.

Ben jij benieuwd hoe het voelt om hier te wonen? Contacteer ons op 011 64 55 00 of mail naar info@vastgoedfransen.be.


Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in
Terug naar boven
Sluit menu Vastgoed Fransen BV