Zeer ruime woning met praktijk (vroeger kapsalon) staat te koop!
Troeven:
- Gebouwd in 2009
- EPC B (173)
- Stroom conform gekeurd
- +/- 50m² praktijkruimte + veel parkeermogelijkheden
- Volledig instapklaar
- Zeer ruime garage voorzien van krachtstroom en luchtleidingen (90m²)
Vanuit de inkomhal is er toegang tot de grote praktijkruimte, het aparte toilet alsook de open leefruimte.
De praktijkruimte bevindt zich aan de linkerkant in de woning. Deze is uitgerust met een onthaal, bergruimte en wasruimte.
Aan de rechter- en achterkant bevindt zich de woning. De leefruimte is volledig opengetrokken en één geheel met de keuken. Overal is er vloerverwarming gelegd en werd er een mooie tegelvloer voorzien. De leefruimte beschikt ook over een gashaard en er werd indirecte verlichting verwerkt in het plafond.
De keuken, voorzien van een kookeiland, werd volledig ingericht. Zo is er onder meer een een combi-stoomoven, microgolf, diepvries, koelkast, 5-pits inductievuur en vaatwasser.
Op verdiep zijn er volgens drie mooie slaapkamers. De master bedroom is voorzien van een zeer ruime dressing. Verder vinden we hier nog de berging (voorziening wasmachine/droogkast), alsook een apart toilet en ruime badkamer. De badkamer is uitgerust met een dubbele lavabo, douchecabine en luxe bad.
Vervolgens is er nog een vaste trap naar zolder, die verder afgewerkt kan worden maar voorlopig gebruikt wordt als bergruimte.
Buiten vinden we behoorlijk wat parkeerplaatsen terug, werd het perceel volledig omheind en is er een alarminstallatie voorzien. Ook vinden we nog een zeer ruime garage (90m²) terug die zeer goed voorzien werd van elektriciteit (krachtstroom) en luchtleidingen. Ook hier is nog een extra bergzolder aanwezig.
Ben jij op zoek naar een ruime woning (met praktijk en/of ruime garage), contacteer ons snel op 11 64 55 00 of info@vastgoedfransen.be.
| Adres: | Bosstraat 117 Hamont-achel |
| Vraagprijs: | € 569.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 893 m² |
| Bewoonbare opp.: | 270 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (2 plaatsen) |
| Garage Oppervlakte: | 95 m² |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Airconditioning, Aardgas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Airco: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.634 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 893 m² |
| EPC Index: | 173,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 173,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |