Bent u opzoek naar een aangename bouwgrond in Eksel?
Ontdek deze bouwgrond van 13a21ca gelegen in een zeer rustige straat, vlakbij het centrum.
De bouwgrond is gelegen in een quasi doodlopende straat. Hier is een rustige woonwijk, doch ligt deze op slechts 10 minuutjes wandelen van het centrum van Eksel. Een basissschool, winkel, horecaketens en openbaar vervoer liggen binnen handbereik.
Bouwen mag volgens de verkavelingsvoorschriften die zijn opgesteld. Deze kunnen opgevraagd worden door eenvoudig contact met ons op te nemen.
Belangrijkste richtlijnen:
- Eén gezinswoning in open bebouwing
- Gelijkvloers max. 15m diep
- Verdiep max. 10m diep
- Maximaal 2 bouwlagen onder kroonlijsthoogte
- Vrijstaand bijgebouw max. 50m²
Heeft u interesse in deze grond of wenst u meer informatie over de bouwvoorschriften?
Bel of mail ons op 011 64 55 00 of info@vastgoedfransen.be.
| Adres: | Veldstraat 2 Hechtel-eksel |
| Vraagprijs: | € 219.000/totaal |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 1.321 m² |
| Perceelbreedte: | 19,89 m |
| Perceeldiepte: | 60,51 m |
| Bewoonbare opp.: | 347 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 13,89 m |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.321 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonuitbreidingsgebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |