Dit hele complex (met parkeergelegenheid) wordt verkocht!
Het goed bestaat uit: een handelshuis (ruime woning met 2 aparte praktijkruimtes met eigen inkom) + aparte praktijk die stabiel verhuurd wordt momenteel + parkeergelegenheid achter op perceel.
* Handelshuis:
- Gelijkvloers rechts vooraan een aparte praktijkruimte met toilet (+/- 40m²)
- Gelijkvloers rechts achteraan een aparte praktijkruimte met toilet (+/- 40m²)
- Op verdieping een woning (+/- met 4 slaapkamers en dakterras(+/- 261m²)
* Handelshuis 2 / Prakrijk:
- Gelijkvloers links vooraan een aparte praktijkruimte met toilet (+/- 52m²) verhuurd aan € 624.
Voor het grote handelshuis is er ook een gemeenschappelijke inkomhal met aan weerszijden een deur richting de praktijkruimtes. In deze inkomhal is er ook de mogelijkheid om met de trap naar de woning te gaan.
In de woning valt direct op dat er gekozen is voor kwalitatieve en deels authentieke elementen. Er is een functionele eiken keuken met aansluiting op het dakterras, alsook een zeer ruime leefruimte met bureau voorzien van massieve parket. Hier is een open haard en open vide die tonen hoeveel karakter er heerst in dit pand. Verder vinden we hier nog een ruime berging en apart toilet.
Op verdiep zijn er vervolgens 4 slaapkamers, een apart toilet en een badkamer. Vervolgens is er nog een vaste trap naar de zolder die ook al werd ingericht.
De woning ligt op een perceel van 6a87ca en is volledig afgesloten. De tuin is zeer netjes aangelegd en voorzien van een prachtig bijgebouw met een bar in. Ook werd er een sproei-installatie voorzien om alles netjes te houden.
Achter het bijgebouw ligt nog een moestuin en bevinden zich carports / parkeerplaatsen. Deze zijn te bereiken vanuit de Hazenstraat. Hier kunnen in eerste fase al vlot drie auto's geparkeerd worden.
Het grote handelshuis heeft een EPC-score van slechts 178 (label B) en het handelspand heeft een D-label. Het geheel is voorzien van aluminium ramen met dubbele beglazing, dakisolatie en spouwisolatie. De verwarming is op gas.
Ben jij op zoek naar een woning of opbrengsteigendom met gigantisch veel mogelijkheden?
Contacteer ons snel op 011 64 55 00 of info@vastgoedfransen.be.
| Adres: | Heerstraat 30 Pelt |
| Vraagprijs: | € 649.000/totaal |
| Type: | Gebouw |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 687 m² |
| Bewoonbare opp.: | 403 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1991 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 4 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 30 m² |
| Terras: | 58 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hardhout, Aluminium |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 2.473 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 687 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260410-0003845257-RES-1 |
| EPC Index: | 178,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 178,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 10/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |