Volledig gerenoveerd appartement met unieke ligging te (Neer)Pelt-Centrum te koop!
Troeven:
* Gelegen in het hart van Neerpelt-Centrum
* Volledig gerenoveerd
* Ruim appartement (129m²) met 3 slaapkamers
* Prachtig uitzicht op het plein
Verder is er zowel vooraan aan de straatkant als achteraan een balkon voorzien om rustig buiten te vertoeven. Vanuit de balkons heeft u een zeer mooi zicht over het centrum en aan de achterkant op een leuke stadstuin.
Ook beschikt het appartement over een lift, een kelderberging en is er parkeergelegenheid voor de deur en op het marktplein.
Interesse om dit prachtig gerenoveerde appartement te bezichtigen? Bel 011 64 55 00 of mail naar info@vastgoedfransen.be.
| Adres: | Kerkstraat 19-C Pelt |
| Vraagprijs: | € 335.000/totaal |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20220727-0002646355-RES-1 |
| EPC Index: | 130,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 130,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 27/07/2032 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |