Een gemeenschappelijke inkomhal met trap naar het tweede verdiep. (geen lift). Inkomhal, berging, badkamer, 2 slaapkamers, woonkamer met keukenhoek. Gemeenschappelijke kosten inclusief. Voor meer info contacteer ons op info@vastgoedfransen.be.
| Adres: | Kerkstraat 10/C LOMMEL |
| Referentie: | spir142 |
| Huurprijs: | € 650/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Ligging: | Stad |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| EPC Certificaat Nr.: | 20191218-0002226819-RES-1 |
| EPC Index: | 182,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 18/12/2029 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |